دستان در بخش دیجیتال

 • طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل

  IOS / Android

  گوشی های هوشمند تلفن همراه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره این روزها تبدیل شده اند. آن‌ها در نقش دستیاران شخصی ما، بسیاری از کارهای سخت و پیچیده را با سرعت و سهولتی بی سابقه در دسترس ما قرار می دهند. بسیاری از ایده‌های درخشان استارتاپی و تجاری در بستر همین گوشی‌ها شکل می‌گیرند. دستان با دارا بودن بخش طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایلی این دسته از ایده‌ها را به واقعیت تبدیل می‌کند.

 • طراحی و توسعه وبسایت

  بخش عمده‌ای از وقت روزانه‌ما در فضای وب سپری می‌شود. موتورهای جستجو و صفحات وب سایت‌ها امروز بیشتر از هر زمان دیگری در زندگی ما پررنگ شده‌اند. تصور ایجاد یا گسترش یک کسب و کار تازه بدون در نظر گرفتن حضوری فعال در دنیای اینترنت ناممکن یا حداقل بسیار دشوار است. ما در دستان به برجسته تر کردن این حضور کمک می‌کنیم.

 • طراحی UI/UX

  موفقیت یک کسب و کار در بستر وب، وابسته به ایجاد حسی مشترک و قوی در میان مخاطبان و مراجعه کنندگانش می‌باشد. حسی که ما به آن «خاطره شیرین یک عمل متقابل» می گوییم. تکرار مراجعه از سوی یک فرد، به تامین کننده خدمات و یا کالایی خاص، نیازمند شکل‌گیری تجربه‌ای خوشایند و مطبوع  در اولین برخورد است. تیم فنی دستان با بهره گیری از گروهی خلاق و باتجربه، به ساختن یک خاطره شیرین از تعامل مجازی با شما کمک می‌کند. در این مسیر دانش فنی و تجربه کاری ما در حوزه های User Interface و User Experience راهگشا خواهد بود.

 • خدمات SEO

  حجم بالای مطالب اینترنتی و زمان محدود کاربران، منجر به نادیده گرفته شدن بسیاری از محتواهای موجود در فضای اینترنت می‌شود. مجموعه فعالیت‌هایی که برای بهبود یا ارتقا جایگاه شما در موتورهای جستجو و نتایج آن صورت می‌پذیرد در حوزه خدمات سئو قرار می‌گیرد.

 • مشاوره رایگان

  دستان در تمام مراحل شکل‌گیری یک کسب و کار، از ایده تا اجرا در کنار شما است. آغوش گروه دستان همواره برای ایده های تازه و فکرهای بزرگ گشوده است. شما می‌توانید ایده‌ها یا نیازمندی‌های خود در حوزه فنی را با ما در میان بگذارید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌ مند شوید.

 • Digital Flip Catalog

  کاتالوگ‌ها از دیرباز ابزاری موثر در نمایش و ارائه کالاها و خدمات موسسات گوناگون تولیدی یا خدماتی بوده‌اند. امروز با گسترش ابزارهای نوین ارتباطی و اهمیت روزافزون اینترنت در فضای کسب و کارهای خرد و بزرگ، ضرورت وجود آن‌ها در پلتفرم‌های تازه به چشم می‌خورد. طراحی کاتالوگ‌های الکترونیکی و آنلاین یکی دیگر از خدمات تیم دستان می‌باشد.